WYNIKI KONKURSU

„PODSUMOWANIE OBCHODÓW ROKU HENRYKA SIENKIEWICZA”

 

Wydział Konsularny Ambasady RP w Brukseli

30 stycznia 2017 roku

 

KLASY I

Kategoria: PROJEKT OKŁADKI WYBRANEGO UTWORY LITERACKIEGO

 

 

I miejsce:

Filip Grządziela, klasa 1D, Polskie Centrum Kształcenia im. Jana Pawła II w Brukseli

II miejsce:

Chiara Toskano, klasa 1E, Polskie Centrum Kształcenia im. Jana Pawła II w Brukseli

III miejsce:

Ewa Romanek, klasa 1A, Polskie Centrum Kształcenia im. Jana Pawła II w Brukseli

Wyróżnienia:

Olek Chodsiński, klasa 1A, Szkolny Punkt Konsultacyjny im. Gen. Maczka w Antwerpii

Szymon Maleszyk, klasa 1A, Szkolny Punkt Konsultacyjny im. Gen. Maczka w Antwerpii

Nathalie Meyer, klasa 1A, Szkolny Punkt Konsultacyjny im. Gen. Maczka w Antwerpii

Julian Bobel, klasa 1A, Szkolny Punkt Konsultacyjny im. Gen. Maczka w Antwerpii

Klaudia Wyszyńska, klasa 1B, Polskie Centrum Kształcenia im. Jana Pawła II w Brukseli

KLASY II

Kategoria: PROJEKT OKŁADKI WYBRANEGO UTWORY LITERACKIEGO

 

I miejsce:

Elif, klasa 2F, Szkolny Punkt Konsultacyjny im. Gen. Maczka w Antwerpii

II miejsce:

Julia Kulesza, klasa 2, Centrum Polonii „Daskalia” w Leuven

III miejsce:

Anastazja Piessens, Szkolny Punkt Konsultacyjny im. Gen. Maczka w Antwerpii

Wyróżnienia:

Sonia Lenfant, klasa 2C, Szkolny Punkt Konsultacyjny im. J. Lelewela w Brukseli

Kalina Luniewska, klasa 2D, Szkolny Punkt Konsultacyjny im. Gen. Maczka w Antwerpii

Diana Gojda, klasa 2D, Szkolny Punkt Konsultacyjny im. Gen. Maczka w Antwerpii

Daria Chojnacja, klasa 2D, Polskie Centrum Kształcenia im. Jana Pawła II w Brukseli

 

 

KLASY III

Kategoria: PROJEKT OKŁADKI WYBRANEGO UTWORY LITERACKIEGO

 

I miejsce:

Carla Jabłońska, klasa 3D, Szkolny Punkt Konsultacyjny im. Gen. Maczka w Antwerpii

II miejsce:

Oliwia Piróg, klasa 3A, Polskie Centrum Kształcenia im. Jana Pawła II w Brukseli

Ida Arszagi vel Harszagi, klasa 3D, Polskie Centrum Kształcenia im. Jana Pawła II w Brukseli

III miejsce:

Miriam Natwora, klasa 3C, Szkolny Punkt Konsultacyjny im. J. Lelewela w Brukseli

Amelia Gwoździk, klasa 3C, Polskie Centrum Kształcenia im. Jana Pawła II w Brukseli

Laura Kuczka, klasa 3B, Szkolny Punkt Konsultacyjny im. Gen. Maczka w Antwerpii

Wyróżnienia:

Oliwia Padała, klasa 3C, Szkolny Punkt Konsultacyjny im. Gen. Maczka w Antwerpii

Weronika Serafin, klasa 3C, Polskie Centrum Kształcenia im. Jana Pawła II w Brukseli

Oliwia Jakubowska, klasa 3D, Polskie Centrum Kształcenia im. Jana Pawła II w Brukseli

Natalia Malinowska, klasa 3B, Polskie Centrum Kształcenia im. Jana Pawła II w Brukseli

 

KLASY III

Kategoria: KOMIKS

 

I miejsce:

Kornelia Czesuła, klasa 3A, Szkolny Punkt Konsultacyjny im. J. Lelewela w Brukseli

II miejsce:

Mateusz Kozłowski, klasa 3C, Szkolny Punkt Konsultacyjny im. Gen. Maczka w Antwerpii

III miejsce:

Maja Krężelok, klasa 3A, Szkolny Punkt Konsultacyjny im. J. Lelewela w Brukseli

 

 

KLASY IV-VI

Kategoria: GRY PLANSZOWE

 

I miejsce:

Igor Matejkowski, klasa 6, Szkolny Punkt Konsultacyjny im. Gen. Maczka w Antwerpii

II miejsce:

Dominika Kapica, klasa 5A, Szkolny Punkt Konsultacyjny im. J. Lelewela w Brukseli

Lara Le Grelle, klasa 6A, Polskie Centrum Kształcenia im. Jana Pawła II w Brukseli

II miejsce:

Daria Popiela, klasa 6B, Polskie Centrum Kształcenia im. Jana Pawła II w Brukseli

Nicole Bordecki, Szkolny Punkt Konsultacyjny im. Gen. Maczka w Antwerpii

Wyróżnienia:

Emilia Kochman, klasa 6D, Szkolny Punkt Konsultacyjny im. J. Lelewela w Brukseli

Alicja Maciąg, klasa 4A, Polskie Centrum Kształcenia im. Jana Pawła II w Brukseli

Karol Kwaka, klasa 4C, Szkolny Punkt Konsultacyjny im. Gen. Maczka w Antwerpii

Grzegorz Głąb, Szkolny Punkt Konsultacyjny im. Gen. Maczka w Antwerpii

 

KLASY IV-VI

Kategoria: Prezentacja POWER POINT

 

Wyróżnienie:

Jeremy Lorek, klasa 5, Szkolny Punkt Konsultacyjny im. Gen. Maczka w Antwerpii

 

KLASY IV-VI

Kategoria: ALBUM O HENRYKU SIENKIEWICZU

 

I miejsce:

Wiktor Giedrojć, klasa 6, Szkolny Punkt Konsultacyjny im. Gen. Maczka w Antwerpii

Julia Dzido, klasa 4C, Szkolny Punkt Konsultacyjny im. Gen. Maczka w Antwerpii

II miejsce:

Zuzanna Łazarz, klasa 5B, Polskie Centrum Kształcenia im. Jana Pawła II w Brukseli

III miejsce:

Karol Gromada, klasa 6, Polskie Centrum Kształcenia im. Jana Pawła II w Brukseli

Wyróżnienia:

Cheyenne Wyszyńska, klasa 5A, Szkolny Punkt Konsultacyjny im. J. Lelewela

___________________________________________________

 

POLSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA IM. JANA PAWŁA II W BRUKSELI JEST LAUREATEM MIEDZYNARODOWEGO KONKURSU POLONISTYCZNEGO ORGANIZOWANEGO PRZEZ ORPEG ORAZ KOMITET GŁÓWNY LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO W WARSZAWIE W ROKU 2013.

___________________________________________________

 

 

Adres budynków szkolnych

Informacje administracyje



Adres budynków szkolnych



Go to top